TNY267PN przetwornica AC/DC, DIP8
TNY267PN to energooszczędny układ scalony przetwornicy AC/DC z rodziny TinySwitch-II firmy Power Integrations. Jest to popularny sterownik do budowy prostych i niezawodnych zasilaczy impulsowych o mocy od 12,5 do 19W.
Wystaw opinię o produkcie
7,32 zł
Cena
7,32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,32 zł
Promocja trwa do %s
9,00 zł
Cena
9,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TNY267PN
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC o napięciu wyjściowym 5,8V, prądzie 450mA i mocy 12W
| symbol | TNY267PN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| moc | 12W |
| częstotliwość przełączania | 132kHz |
| napięcie wyjściowe | 5,8V |
| rezystancja w stanie przewodzenia | 7,8Ω |
| prąd wyjściowy | 450mA |
| napięcie zasilające | 85-265Vac |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.