TNY253GN przetwornica AC/DC , SOIC8
Układ przetwornicy typu AC / DC
Wystaw opinię o produkcie
11,38 zł
Cena
11,38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11,38 zł
Promocja trwa do %s
14,00 zł
Cena
14,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TNY253GN
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy typu AC / DC
| symbol | TNY253GN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| częstotliwość przełączania | 44kHz |
| moc wyjściowa | 2W |
| napięcie wyjściowe | 5,8V |
| napięcie zasilające | 85 - 265Vac |
| temperatura pracy | -40°C / 150°C |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.