TLP250 transoptor, sterownik IGBT; DIP8
Transoptor z funkcją sterownika IGBT
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TLP250
Opis produktu
Opis produktu
Transoptor z funkcją sterownika IGBT
| symbol | TLP250 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | sterownik IGBT |
| napięcie wejściowe | 5V |
| prą wejściowy | 20mA |
| napięcie wyjściowe | 80V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | 5kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP5 |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.