TLP184 transoptor, wyjście tranzystorowe; SSOP4
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TLP184
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
| symbol | TLP184 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | |
| prąd wejściowy | 50mA |
| napięcie wyjściowe | 80V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | |
| montaż | powierzchniowy |
| obudowa | SSOP4 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.