TLP181 transoptor, wyjście tranzystorowe; SSOP4
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
Wystaw opinię o produkcie
7,32 zł
Cena
7,32 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,32 zł
Promocja trwa do %s
9,00 zł
Cena
9,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TLP181
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
| symbol | TLP181 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | |
| prąd wejściowy | 50mA |
| napięcie wyjściowe | 50V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | |
| montaż | powierzchniowy |
| obudowa | SSOP4 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.