TL064CDT wzmacniacz operacyjny SOIC14
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 4
- pasmo przenoszenia 1MHz
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TL064CDT
Opis produktu
Opis produktu
Poczwórny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 1MHz
| symbol | TL064CDT |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 4 |
| pasmo przenoszenie | 1MHz |
| szybkość narastania | 13V/μs |
| napięcie zasilające | 7 - 36V |
| temperatura pracy | 0°C / 70°C |
| obudowa | SOIC14 |
| montaż | powierzchniowy |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.