TL062AC wzmacniacz operacyjny SOIC8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 2
- pasmo przenoszenia 1MHz
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TL062AC
Opis produktu
Opis produktu
Podwójny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 1MHz
| symbol | TL062AC |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 2 |
| pasmo przenoszenie | 1MHz |
| szybkość narastania | 13V/μs |
| napięcie zasilające | 7 - 36V |
| temperatura pracy | 0°C / 70°C |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.