TIP42C tranzystor PNP bipolarny 100V; 6A; 65W; TO220
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji PNP
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TIP42C
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji PNP
| symbol | TIP42C |
| polaryzacja | PNP |
| napięcie kolektor - emiter | 100V |
| napięcie kolektor - emiter | 100V |
| napięcie emiter - baza | 5V |
| prąd kolektora | 6A |
| moc | 65W |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| obudowa | TO220 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.