TD62783AP 8-kanałowy sterownik tranzystorowy DIP18
Ośmiokanałowy sterownik tranzystorowy.
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TD62783
Opis produktu
Opis produktu
Ośmiokanałowy sterownik tranzystorowy.
| symbol | TD62783AP |
| ilość kanałów | 8 |
| prąd wyjściowy | 500mA |
| napięcie wejściowe | 15V |
| napięcie zasilające | 50V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | DIP18 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.