TCMT1600 transoptor, wyjście tranzystorowe; SSOP4
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
Wystaw opinię o produkcie
3,66 zł
Cena
3,66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,66 zł
Promocja trwa do %s
4,50 zł
Cena
4,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TCMT1600
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
| symbol | TCMT1600 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | |
| prąd wejściowy | 60mA |
| napięcie wyjściowe | 70V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | 6us |
| czas wyłączenia | 5us |
| napięcie izolacji | 3,75kV |
| montaż | powierzchniowy |
| obudowa | SSOP4 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.