TC427CPA podwójny sterownik bramki MOSFET; DIP8
Podwójny sterownik bramek tranzystora serii MOSFET
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TC427CPA
Opis produktu
Opis produktu
Podwójny sterownik bramek tranzystora serii MOSFET
| symbol | TC427CPA |
| konfiguracja | Low side |
| prąd wyjściowy | 1,5A |
| opóźnienie wejścia | 50ns |
| opóźnienie wyjścia | 70ns |
| napięcie zasilające | 4,5-18V |
| temperatura pracy | 0°C / 70°V |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.