STTH50W06SW dioda prostownicza 600V / 50A, 45ns, TO247
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: STTH50W06SW
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego.
| symbol | STTH50W06SW |
| napięcie wsteczne | 600V |
| prąd przewodzenia | 50A |
| napięcie przewodzenia | 2,4V |
| czas przełączania | 45ns |
| prąd udarowy przewodzenia | 390A |
| obudowa | TO247 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.