STD5NM50 tranzystor N-MOSFET 500V; 7,5A; 0,8A; TO252
Tranzystor N-MOSFET do montażu powierzchniowego.
Wystaw opinię o produkcie
9,76 zł
Cena
9,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
12,00 zł
Cena
12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: STD5NM50
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor N-MOSFET do montażu powierzchniowego.
| symbol | STD5NM50 |
| rodzaj tranzystora | N-MOSFET |
| napięcie drenu | 500V |
| rezystancja przewodzenia | 0,8Ω |
| napięcie progowe | 30V |
| prąd | 7,5A |
| moc | 100W |
| obudowa | TO252 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.