SSM2142P różnicowy sterownik liniowy, THD 0,006%, DIP8
Układ SSM2142P przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań audio, takich jak konsole mikserskie lub systemy nagłośnieniowe. Układ konwertuje sygnał niesymetryczny na parę sygnałów symetrycznych z dużą wydajnością prądową co pozwala na przesyłanie sygnału audio na duże odległości przy zachowaniu wysokiej jakości i minimalizacji zakłóceń.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: SSM2142P
Opis produktu
Układ SSM2142P przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań audio, takich jak konsole mikserskie lub systemy nagłośnieniowe.
| symbol | SSM2142P |
| ilość kanałów | 2 |
| THD | 0,006% |
| rezystancja wejściowa | 600Ω |
| częstotliwość | 20Hz - 20kHz |
| napięcie zasilające | 10V |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.