SS34 dioda prostownicza Schottky 40V / 3A; DO214
Dioda prostownicza Schottky do montażu powierzchniowego.
Wystaw opinię o produkcie
0,65 zł
Cena
0,65 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,65 zł
Promocja trwa do %s
0,80 zł
Cena
0,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,80 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SS34
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza Schottky do montażu powierzchniowego.
| symbol | SS34 |
| typ | prostownicza |
| napięcie wsteczne | 40V |
| prąd przewodzenia | 3A |
| napięcie przewodzenia | 0,5V |
| udarowy prąd przewodzenia | 100A |
| obudowa | DO214 |
| montaż | powierzchniowy |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.