SS23D19 przełącznik suwakowy 3-pozycyjny ON-OFF-ON 0,3A / 6V
Przełącznik suwakowy 3-pozycyjny, lutowany PCB
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,41 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SS23D19
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | SS23D19 |
| typ | przełącznik suwakowy |
| rodzaj przełącznika | stabilny DP3T ON-OFF-ON |
| ilość torów | 1 |
| ilość pozycji | 3 |
| napięcie znamionowe | 6V |
| prąd znamionowy | 300mA |
| podświetlenie | brak |
| kolor podświetlenia | |
| wyprowadzenia | PCB, raster 2,00mm |
| wymiar | 13x3,6x3,5mm |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.