SS-202F stacja lutownicza, moc 10W, regulacja temperatury 100-450°C
Zasilanie 240Vac Moc 10W Zakres temperatur 100°C ~ 450°C Waga 0,53kg Wymiary 115x64x70mm
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SS202F
Opis produktu
Opis produktu
Analogowa stacja lutownicza, regulacja temperatury przy pomocy potencjometru.
| symbol | SS-202F |
| typ | stacja lutownicza |
| regulacja temperatury | potencjometr |
| zakres temperatury | 100°C - 450°C |
| zasilanie grzałki | |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| długość przewodu stacja - lutownica | 1m |
| długość przewodu zasilającego | 1,5m |
| wymiary | 115x64x70mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.