SR510 dioda prostownicza Schottky 100V / 5A; DO201
Dioda prostownicza Schottky do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
0,08 zł
Cena
0,08 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,08 zł
Promocja trwa do %s
0,10 zł
Cena
0,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,10 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SR510
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza Schottky do montażu przewlekanego.
| symbol | SR510 |
| typ | prostownicza |
| napięcie wsteczne | 100V |
| prąd przewodzenia | 5A |
| napięcie przewodzenia | 0,85V |
| prąd udarowy | 120A |
| obudowa | DO201 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.