SP2112/S2 gniazdo na panel 2-pin 30A; 500V
Gniazdo okrągłe przykręcane na panel przy pomocy nakrętki, ilość styków 2 żeńskie
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SP2112/S2
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo okrągłe przykręcane na panel przy pomocy nakrętki, ilość styków 2 żeńskie
| symbol | SP2112/S2 |
| ilość styków | 2 |
| rodzaj złącza | gniazdo |
| typ złącza | okrągłe |
| napięcie | 500V |
| prąd | 30A |
| przekrój przewodu | 4mm |
| średnica zew. przewodu | |
| styki | lutowane |
| szczelność | IP68 |
| temperatura pracy | -25°C / 85°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.