SP2112/S12 gniazdo na obudowę 12-pin, 400V / 5A
Złącze żeńskie okrągłe 12 pin, styki lutowane montowane na obudowę.
Wystaw opinię o produkcie
22,76 zł
Cena
22,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
22,76 zł
Promocja trwa do %s
28,00 zł
Cena
28,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SP2112/S12
Opis produktu
Opis produktu
Złącze żeńskie okrągłe 12 pin, styki lutowane montowane na obudowę.
| symbol | SP2112/S12 |
| ilość styków | 12 |
| rodzaj złącza | żeńskie |
| styki | lutowane |
| montaż | na przewód |
| napięcie znamionowe | 400V |
| prąd | 5A |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.