SP2110/S12 gniazdo na przewód 12 pin 400V / 5A
Gniazdo okrągłe montowane na przewód, ilość styków 12 żeńskie
Wystaw opinię o produkcie
22,76 zł
Cena
22,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
22,76 zł
Promocja trwa do %s
28,00 zł
Cena
28,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SP2110/S12
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo okrągłe montowane na przewód, ilość styków 12 żeńskie
| symbol | SP2110/S12 |
| ilość styków | 12 |
| rodzaj złącza | gniazdo |
| typ złącza | okrągłe |
| montaż | na przewód |
| napięcie | 400V |
| prąd | 5A |
| przekrój przewodu | 0,75mm |
| średnica zew. przewodu | 7-12mm |
| styki | lutowane |
| szczelność | IP68 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.