SP1610 złącze hermetyczne 4 pin IP68
Złącze hermetyczne 4pin komplet męsko-żeńskie
Wystaw opinię o produkcie
26,02 zł
Cena
26,02 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
26,02 zł
Promocja trwa do %s
32,00 zł
Cena
32,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 004469
Opis produktu
Opis produktu
Złącze hermetyczne 4pin komplet męsko-żeńskie
| symbol | SP1610 |
| typ | złącze hermetyczne |
| ilość styków | 4 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 8A |
| styki | lutowane na przewód |
| otwór montażowy wtyk | 15,3mm |
| zestaw | wtyk + gniazdo |
| szczelność | IP68 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.