SN74LVC2G06DBVR układ buforowy; SOT23-6
Układ buforowy 2 wejściowy / wyjściowy z wyjściem typu otwarty kolektor
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SN74LVC2G06DBVR
Opis produktu
Opis produktu
Układ buforowy 2 wejściowy / wyjściowy z wyjściem typu otwarty kolektor
| symbol | SN74LVC2G06DBVR |
| typ | układ buforowy |
| ilość wejść | 2 |
| ilość wyjść | 2 |
| napięcie zasilające | 1,65 - 5,5V |
| napięcie wejściowe | -0,5 - 5,5V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| obudowa | SOT23-6 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.