SN-304A przełącznik stabilny przyciskowy ON-OFF
Przycisk stabilny wciskany czarny montowany na panel, wyprowadzenia konektor
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 09603
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk stabilny wciskany czarny montowany na panel, wyprowadzenia konektor
| symbol | SN-304A |
| typ | przycisk stabilny klawiszowy |
| sposób przełączania | OFF-ON |
| ilość torów | 3 |
| obciążalność styków | 16A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| kolor klawisza | czarny |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| otwór montażowy | 12,9x19,3mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.