SMTS102 przełącznik dźwigniowy - mini ON-ON
Przełącznik dźwigniowy montowany na panel. dwupozycyjny ON-ON
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SMTS102
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | SMTS102 |
| typ przełącznika | stabilny ON-ON |
| ilość torów | 2 |
| ilość pozycji | 2 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 1A |
| wyprowadzenia | lutowane |
| otwór montażowy | Φ5mm |
Przełącznik dźwigniowy montowany na panel. Wyprowadzenia lutowane, dwu pozycyjny ON-ON
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.