SMCJ9.0A transil jednokierunkowy 9,0V / 1,6kW; SMC
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SMCJ9,0A
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa
| symbol | SMCJ9,0A |
| typ | jednokierunkowa |
| napięcie wsteczne | 9,0V |
| napięcie przebicia | 10-11,1V |
| prąd w impulsie | 97,4A |
| prąd upływu | 10μA |
| moc rozproszona | 1,6kW |
| obudowa | SMC |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.