SMCJ6,0CA transil dwukierunkowy 6V / 1,6kW; SMC
Dioda zabezpieczająca transilowa dwukierunkowa.
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SMCJ6,0CA
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa dwukierunkowa.
| symbol | SMCJ6,0CA |
| typ | dwukierunkowa |
| napięcie wsteczne | 6,0V |
| napięcie przebicia | 6,67-7,37V |
| prąd w impulsie | 145,7A |
| prąd upływu | 800μA |
| moc rozproszona | 1,6kW |
| obudowa | SMC |
| montaż | powierzchniowy |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.