SMCJ16A transil jednokierunkowy 16V / 1,6kW; SMC
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SMCJ16A
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
| symbol | SMCJ16A |
| typ | jednokierunkowa |
| napięcie wsteczne | 16V |
| napięcie przebicia | 17,9-19,7V |
| prąd w impulsie | 57,7A |
| prąd upływu | 1μA |
| moc rozproszona | 1,6kW |
| obudowa | SMC |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.