SMBJ8,5A transil jednokierunkowy 8,5V / 600W; SMB
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SMBJ8,5A
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa
| symbol | SMBJ8,5A |
| typ | jednokierunkowa |
| napięcie wsteczne | 8,5V |
| napięcie przebicia | 9,44-10,4V |
| prąd w impulsie | 41,7A |
| prąd upływu | 20μA |
| moc rozproszona | 600W |
| obudowa | SMB |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.