SMBJ64CA transil dwukierunkowy 64V / 600W; SMB
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,41 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SMBJ64CA
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
| symbol | SMBJ64CA |
| typ | dwukierunkowa |
| napięcie wsteczne | 64V |
| napięcie przebicia | 71,1-81,8V |
| prąd w impulsie | 8,5A |
| moc rozproszona | 600W |
| obudowa | SMB |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.