SMB12CA transil dwukierunkowy 12V / 600W; SMB
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
Wystaw opinię o produkcie
0,65 zł
Cena
0,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,65 zł
Promocja trwa do %s
0,80 zł
Cena
0,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,80 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SMB12CAT
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
| symbol | SMB12CA |
| typ | dwukierunkowa |
| napięcie wsteczne | 12V |
| napięcie przebicia | 13,3-14,7V |
| prąd w impulsie | 30,2A |
| prąd upływu | 1μA |
| moc | 600W |
| obudowa | SMB |
| montaż | powierzchniowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.