SMAJ9,0A transil jednokierunkowy 9,0V / 400W; SMA
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SMAJ9,0A
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa
| symbol | SMAJ9,0A |
| typ | jednokierunkowa |
| napięcie wsteczne | 9V |
| napięcie przebicia | 10,0-11,1V |
| prąd w impulsie | 26A |
| prąd upływu | 10μA |
| moc rozproszona | 400W |
| obudowa | SMA |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.