SM 102 mikrofalowy czujnik ruchu biały, 360 stopni
Czujnik SM102 to miniaturowy, mikrofalowy (aktywny) detektor ruchu, który steruje oświetleniem, wysyłając fale o wysokiej częstotliwości (5,8 GHz). Jest znacznie czulszy od standardowych czujników PIR i potrafi wykryć ruch nawet przez cienkie ścianki działowe, szyby czy drzwi.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: SM102
Opis produktu
Czujnik wykorzystujący fale radiowe do wykrycia ruchu.
Urządzenie wykorzystywane do sterowania oświetleniem w dużych pomieszczeniach jak hale magazynowe, garaże itp.
Posiada regulację czułości, zasięgu i czasu opóźnienia zadziałania.
| symbol | SM102 |
| typ | mikrofalowy czujnik ruchu |
| rodzaj czujnik | mikrofale |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| kąt działania czujnika | 360° sufitowy |
| max obciążenie LED | 300W |
| max obciążenie tradycyjne | 1200W |
| dystans wykrywania | 3-10m |
| czas działania czujnika | 10s - 15min |
| obudowa | plastikowa biała |
| wymiary | 56x42x27mm |
| szczelność | IP20 |
- niezależność od temperatury: działa tak samo dobrze w upale, jak i w chłodzie (czujniki PIR tracą skuteczność, gdy temperatura otoczenia jest bliska temperaturze ciała).
- dyskrecja: można go schować nad sufitem podwieszanym lub wewnątrz klosza lampy, a on i tak „zobaczy” ruch.
- bardzo niski pobór mocy: ok. 0,9W podczas pracy.
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.