SLA7062M unipolarny sterownik PWN silnika krokowego SIP21
Sterownik SLA7060M zapewnia pełną kontrolę i napęd jednofazowego / dwufazowego silnika krokowego za pomocą modulacji szerokości impulsu PWM.
Wystaw opinię o produkcie
178,86 zł
Cena
178,86 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
178,86 zł
Promocja trwa do %s
220,00 zł
Cena
220,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
220,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SLA7062M
Opis produktu
Opis produktu
Sterownik SLA7060M zapewnia pełną kontrolę i napęd jednofazowego / dwufazowego silnika krokowego za pomocą modulacji szerokości impulsu PWM.
| symbol | SLA7062M |
| typ | sterownik silnika krokowego |
| ilość wyjść | 8 |
| napięcie zasilające | 46V |
| napięcie obciążenia | 46V |
| prąd | 3A |
| napięcie zasilające logika | 7V |
| temperatura pracy | -20°C / 85°C |
| obudowa | SIP21 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.