SL-30N stacja lutownicza, moc 48W, regulacja temperatury 150°C -480°C
Stacja lutownicza o mocy 48W i ręczną regulacją temperatury z wykorzystaniem potencjometru.
Wystaw opinię o produkcie
487,80 zł
Cena
487,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
487,80 zł
Promocja trwa do %s
600,00 zł
Cena
600,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
600,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SL30N
Opis produktu
Opis produktu
Stacja lutownicza o mocy 48W i ręczną regulacją temperatury z wykorzystaniem potencjometru.
| symbol | SL-30N |
| moc | 48W |
| zakres temperatur lutownicy | 160°C / 480°C |
| zasilaniu lutownicy | 24V |
| regulacja temperatury | analogowa, potencjometr obrotowy |
| praca w technologii | ołowiowej, bezołowiowej |
| sygnalizacja pracy | LED-owy (wyświetlacz) wskaźnik na obudowie |
| wymiary | 170x116x96mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.