SL-20N stacja lutownicza, moc 48W, regulacja temperatury 150-420°C
Stacja lutownicza o mocy 48W i ręczną regulacją temperatury z wykorzystaniem potencjometru.
Wystaw opinię o produkcie
406,50 zł
Cena
406,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
406,50 zł
Promocja trwa do %s
500,00 zł
Cena
500,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
500,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SL20N
Opis produktu
Opis produktu
Stacja lutownicza o mocy 48W i ręczną regulacją temperatury z wykorzystaniem potencjometru.
| symbol | SL-20N |
| moc | 48W |
| zakres temperatur lutownicy | 150°C / 420°C |
| zasilaniu lutownicy | 24V |
| regulacja temperatury | analogowa, potencjometr obrotowy |
| praca w technologii | ołowiowej, bezołowiowej |
| sygnalizacja pracy | LED-owy (bargraf) wskaźnik na obudowie |
| wymiary | 170x116x96mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.