SL-10N stacja lutownicza, moc 48W, regulacja temperatury 150-450°C
Stacja lutownicza o mocy 48W i ręczną regulacją temperatury z wykorzystaniem potencjometru.
Wystaw opinię o produkcie
341,46 zł
Cena
341,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
341,46 zł
Promocja trwa do %s
420,00 zł
Cena
420,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
420,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SL10N
Opis produktu
Opis produktu
Stacja lutownicza o mocy 48W i ręczną regulacją temperatury z wykorzystaniem potencjometru.
| symbol | SL-10N |
| moc | 48W |
| zakres temperatur lutownicy | 150°C / 450°C |
| zasilanie lutownicy | 24V |
| regulacja temperatury | analogowa, suwak |
| praca w technologii | ołowiowej, bezołowiowej |
| sygnalizacja pracy | analogowy wskaźnik na obudowie |
| wymiar | 170x116x96mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.