SFH6345 transoptor, wyjście tranzystorowe DIP8
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SFH6345
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym.
| symbol | SFH6345 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| transfer | 1Mbps |
| napięcie wejściowe | 3V |
| prąd wejściowy | 25mA |
| napięcie wyjściowe | 30V |
| prąd wyjściowy | 8mA |
| czas załączania | 300us |
| czas wyłączenia | 300us |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP8 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.