SFH620A transoptor, wyjście tranzystorowe; DIP4
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SFH620A
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
| symbol | SFH620A |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | |
| prą wejściowy | 60mA |
| napięcie wyjściowe | 70V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | 3us |
| czas wyłączenia | 2,3us |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP4 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.