SFH615A transoptor wyjście tranzystorowe DIP4
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym.
Wystaw opinię o produkcie
0,98 zł
Cena
0,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,98 zł
Promocja trwa do %s
1,20 zł
Cena
1,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,20 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SFH615A
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym.
| symbol | SFH615A |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | 6V |
| prąd wejściowy | 60mA |
| napięcie wyjściowe | 7V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP4 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.