SF4D-DC12V przekaźnik bezpieczeństwa 12Vdc; 6A/ 250Vac
Przekaźnik elektromagnetyczny bezpieczeństwa
Wystaw opinię o produkcie
89,43 zł
Cena
89,43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
89,43 zł
Promocja trwa do %s
110,00 zł
Cena
110,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
110,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SF4D-DC12V
Opis produktu
Opis produktu
Przekaźnik elektromagnetyczny bezpieczeństwa
| symbol | SF4D-DC12V |
| typ | przekaźnik elektromagnetyczny |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| konfiguracja styków | 4x SPST-NO 4x SPST-NC |
| obciążalność styków | 6A / 250Vac |
| obciążalność styków | 3A / 24Vdc |
| rezystancja cewki | 288Ω |
| wymiary | 53,3x33x16,5mm |
| montaż | płytka PCB |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.