SC-330Q ładowarka sieciowa, wyjście USB A, USB C, moc 20W, biała
Uniwersalna ładowarka sieciowa z złączem USB typu USB 3.0 i USB C
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SC-330Q
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalna ładowarka sieciowa z złączem USB typu USB 3.0 i USB C
| symbol | SC-330Q |
| typ | ładowarka sieciowa USB |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| napięcie wyjściowe USB A (QC 3.0) | 5V - 3A; 9V - 2A; 12V - 1,5A |
| napięcie wyjściowe USB C (PD) | 5V- 3A; 9V - 2,22A; 12V - 1,67A |
| wyjście | złącze USB A 3.0, USB C |
| kolor | biały |
| wymiary | 32x31x73mm |
| zabezpieczenie | - przeładowaniem - przeciążeniem - zwarciem - przegrzaniem |
| napięcie zasilające | 100-240Vac / 50-60Hz |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.