S125 mostek prostowniczy jednofazowy 800mA / 250V, SMD
Max. napięcie Vrrm: 250V Prąd wyjściowy Io: 800mA
Wystaw opinię o produkcie
0,49 zł
Cena
0,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,49 zł
Promocja trwa do %s
0,60 zł
Cena
0,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,60 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: S125
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy, montaż powierzchniowy
| symbol | S125 |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 800mA |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| raster wyprowadzeń | 2,7mm |
| obudowa | TO269AA, MiniDIL Slim |
| wymiary | 4,7x3,9x1,5mm |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.