Rurka termokurczliwa z klejem 33mm
Rura termokurczliwa z klejem służąca do zabezpieczenia przewodów elektrycznych przed wodą.
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RCAK33/8
Opis produktu
Opis produktu
Rura termokurczliwa z klejem służąca do zabezpieczenia przewodów elektrycznych przed wodą.
| symbol | RCK33/8 |
| typ | rurka termokurczliwa z klejem |
| kolor | czarny |
| długość | 1m |
| średnica | 33mm |
| średnica po skurczeniu | 16mm |
| temperatura pracy | -45°C / 125°C |
| współczynnik skurczenia | 3:1 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.