Rurka termokurczliwa z klejem 18mm
Rura termokurczliwa z klejem służąca do zabezpieczenia przewodów elektrycznych przed wodą.
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RCK18/4,5
Opis produktu
Opis produktu
Rura termokurczliwa z klejem służąca do zabezpieczenia przewodów elektrycznych przed wodą.
| symbol | RCK18 |
| typ | rurka termokurczliwa z klejem |
| kolor | czarny |
| długość | 1m |
| średnica | 18mm |
| średnica po skurczeniu | 4,5mm |
| temperatura pracy | -45°C / 125°C |
| współczynnik skurczenia | 3:1 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.