Rurka termokurczliwa 19mm - CZARNA
Rurka termokurczliwa, kurcząca się pod wpływem wysokiej temperatury ma zastosowanie w elektronice, elektryce i wszędzie tam gdzie potrzebna jest izolacja przewodów elektrycznych przed wpływem elementów środowiskowych np. wody.
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RCA19-B
Opis produktu
Opis produktu
Rurka termokurczliwa, kurcząca się pod wpływem wysokiej temperatury ma zastosowanie w elektronice, elektryce i wszędzie tam gdzie potrzebna jest izolacja przewodów elektrycznych przed wpływem elementów środowiskowych np. wody.
| symbol | RCA19-B |
| typ | rurka termokurczliwa |
| kolor | czarny |
| długość | 1m |
| średnica | 19mm |
| średnica po skurczeniu | 9,5mm |
| temperatura pracy | -55°C / 135°C |
| współczynnik skurczenia | 2:1 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.