Rurka termokurczliwa 102mm - CZARNA
Rurka termokurczliwa, kurcząca się pod wpływem wysokiej temperatury ma zastosowanie w elektronice, elektryce i wszędzie tam gdzie potrzebna jest izolacja przewodów elektrycznych przed wpływem elementów środowiskowych np. wody.
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RCA102-B
Opis produktu
Opis produktu
Rurka termokurczliwa, kurcząca się pod wpływem wysokiej temperatury ma zastosowanie w elektronice, elektryce i wszędzie tam gdzie potrzebna jest izolacja przewodów elektrycznych przed wpływem elementów środowiskowych np. wody.
| symbol | RCA102-B |
| typ | rurka termokurczliwa |
| kolor | czarny |
| długość | 1m |
| średnica | 102mm |
| średnica po skurczeniu | 51mm |
| temperatura pracy | -55°C / 135°C |
| współczynnik skurczenia | 2:1 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.