Rezonator kwarcowy 8,00MHz; ABM8B
Rezonator kwarcowy o częstotliwości 8,00MHz
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ABM8B-8,00MHZ
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | ABM8B |
| częstotliwość | 8,00MHz |
| tolerancja | ±20ppm |
| stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| pojemność obciążenia | 18pF |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
| wymiary | 5x3,2mm |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.