Rezonator ceramiczny ZTA 6,00MT (6,00MHz)
Rezonator ceramiczny o częstotliwości 6,00MHz do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MH3
Opis produktu
Opis produktu
Rezonator ceramiczny do montażu przewlekanego
| symbol | ZTA 6,00MT |
| typ | ceramiczny rezonator |
| częstotliwość | 6,00MHz |
| tolerancja | 0,5% |
| wymiary | 10x10x5mm |
| raster | 5mm |
| temperatura pracy | -20°C / 80°C |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.