Regulator obrotów silnika napięcia stałego 12-40V, moc 400W
Regulator obrotów silnika napięcia stałego
- regulacja napięcia 12 - 40Vdc
- prąd 10A
- moc 400W
- regulacja potencjometr
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 006341
Opis produktu
Opis produktu
Regulator obrotów silnika napięcia stałego o mocy do 400W
| symbol | 006341 |
| typ | regulator napięcia do silnika DC |
| zakres regulacji | 12-40Vdc |
| moc | 400W |
| prąd | 10A |
| regulacja | potencjometr |
| wyprowadzenia | śrubowe ARK |
| wymiary | 60x55mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.